Rabo ClubSupport actie

Steun onze club en stem van 4 t/m 26 September!

Ontdek hoe op Rabobank.nl/clubsupport

De Rabo ClubSupport actie is weer begonnen. HCLB is een kleine vereniging en omdat wij geen inkomsten hebben van bijvoorbeeld een kantine zijn we afhankelijk van dit soort acties voor wat extra financiering. Leden van de Rabobank kunnen van 4 tot en met 26 September 2022 stemmen op onze vereniging (zie regio Amersfoort Eemland). Ieder lid kan 5 stemmen uitbrengen waarvan 3 stemmen naar eenzelfde vereniging mogen gaan. Voor iedere stem die we krijgen gaat er een bedrag naar HCLB. 

Iedereen met een Rabobank rekening kan lid worden van de Rabobank. De Rabobank is namelijk een coöperatie. Dat betekent onder andere dat ze leden hebben én een deel van hun winst teruggeven aan de maatschappij. Als lid mag je meebeslissen welke maatschappelijke initiatieven de Rabobank ondersteunt. Ben je nog geen lid? Registreer je dan gratis via de Rabo App.

Ben je wel al lid dan kan je stemmen via: Rabo ClubSupport – Rabobank

Enne…. zeg het voort! Dit is een snelle en makkelijke manier om HCLB te steunen. Hoe meer stemmen hoe beter!

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.